İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğrenci Yurtları Seslendirme ve Acil Anons Sistemi


Proje Alanı

İzmir Ekonomi Üniversitesi, 14 Nisan 2001 tarih ve 24373 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 4633 sayılı Kanun ile 2 fakülte, 5 yüksekokul, 2 enstitü olarak kuruldu. 1 Temmuz 2001 tarihinde ise, dönemin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina’nın desteğiyle şimdiki Balçova Kampüsü’ne taşındı. 288 öğrenci ile eğitim serüvenine başlayan, Ege Bölgesi’nin ilk vakıf üniversitesi olma özelliğini de taşıyan İzmir Ekonomi Üniversitesi, Türkiye’de en çok tercih edilen üniversiteler arasına girerek, şimdiye dek 16 bin 200 mezun verdi. Yıllık öğrenci sayısı 10 bine ulaşan İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde, 59’u yabancı olmak üzere toplam 464 akademisyen görev yapıyor. 35 lisans, 28 ön lisans, 30 yüksek lisans ve 6 doktora programında eğitim veren İzmir Ekonomi Üniversitesi, gelişimini emin adımlarla sürdürüyor.

Proje Amacı

Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Yapım İşi

Proje Detayı
İzmir Ekonomi Üniversitesi Balçova yerleşkesinde kurulu bulanan 12 katlı 2 bloktan oluşan öğrenci yurt binasında toplam 100 hoparlörlü Honeywell marka Acil Anons ve Seslendirme ekipmanlarının imalat ve kurulum işleri yapılmış olup; tüm binada sağır nokta kalmaksızın yedekli anfilerle desteklenen sistem 7 gün 24 saat çalışabilme yetisine sahiptir.
 
Bu sistemler güvenlik müdürlüğü tarafından tüm müdahaleleri yapabilmektedir. Sistem 800watt 4 Adet Anfi, merkez ünite ve diğer ses ekipmanlarından oluşmaktadır.
Proje Ekibi
Proje Yöneticisi
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim panellerinin kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.