Proje Alanı

Oral ambalaj, 1979 yılında Hüseyin Oral tarafından kurulan baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işleri bir arada yürüterek faaliyetlerine devam eden bir ambalaj markasıdır. Her geçen gün büyümeye devan fabrikada ulusal ve uluslararası birçok firmaya hizmet verilmektedir. Oral ambalaj, 12000 m2 kapalı, 20000 m2 açık alanda, bobin halinde giren kâğıdın paketlenmiş ürün olarak çıkabildiği; tüm süreçleri kendi bünyesinde çözümlediği entegre bir yapıya sahiptir. Fabrika, üretilen ürünlerde ambalaj sektöründe renk standartlarını koruyarak renk kalitesinin yıllar sonra dahi aynı kalmasını garanti etmektedir.

Proje Amacı

CCTV kamera sistemleri, yangın algılama- acil anons ve kartlı geçiş sistemlerinin kurulması

Proje Detayı

Oral ambalaj fabrikasının çevre güvenlik, yangın algılama ve PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) sistemleri PROFA mühendislik tarafından projelendirilerek yapılmıştır.  Proje kapsamında Honeywell kartlı geçiş sistemi ve boy turnike sistemleri ile personel giriş çıkış noktaları belirlenmiş kontrollü giriş noktaları sağlanarak fabrika güvenliği arttırılmış, fiziki personel takibi kolaylaştırılmıştır. Honeywell acil anons sistemi ile olası bir tehlike anında fabrikada bulunan personelin güvenli alana ulaşması için gerekli önlemler alınmıştır. CCTV kapalı devre kamera sistemleri ile fabrika içerisinde ve dışarıda ki güvenlik en üst düzeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Oral ambalajda meydana gelebilecek olası bir acil durum için fabrika güvenliği arttırılmış ve uygulanan çalışmalar projeye uygun şekilde yapılmıştır. Tamamlanan montaj çalışmaları sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz teslim edilmiştir

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.