Proje Alanı

Bornova'nın hemen doğusunda, Ankara Caddesi üzerinde yer alan Kreatif Mimarlık tarafından tasarlanan Bayraklı Tower, bölgede inşa edilen ilk yüksek yapıdır. 6840 m2’lik arsa üzerinde 3 bodrum+24 katlı olarak inşa edilen yapı, 97 metre yüksekliğindedir. Proje toplamında 166 ofis, 17 mağaza, 1 adet iki katlı spor salonu bulunmaktadır.

Bayraklı Tower'da sadece çalışanların değil tüm İzmirlilerin kullanabileceği sosyal ve ticari alanlar mevcuttur.

Proje Amacı

Kapalı devre kamera sistemleri

Proje Detayı

Bayraklı Towerda toplam 128 adet güvenlik kamera sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Kurulumu yapılan kapalı devre kamera sistemleri merkeze bağlanarak güvenlik izleme merkezinde bulunan sistemler fiber alt yapılar ile desteklenmiştir. Ayrıca akıllı analiz sistemleri kullanılarak güvenlik personellerinin takibi ve olaylara müdahale etme hızını arttırılarak bina içinde ve dışında güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarılmıştır.  

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

 Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Kazım DUR – Berke Basım – Aydın Aktaş

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarını olumlu sonuçlandırmış ve güvenlik yönetim merkezinde bulunan sistem yönetim panellerinin kurulumunu yapmıştır.  Son olarak yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir. 

Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.