Proje Alanı

Gümüş inşaat 1986 yılından bugüne İzmir’de binlerce müşteriyi ev ve ofis sahibi yapan 35 yıllık bir firmadır. 2014 yılında tamamlanan Gümüş plaza İzmir Konak bölgesinde Gümüş İnşaat imzası ile 3 bin metrekarelik alanda 91 ofisten oluşan Gümüş Plaza Metro Ege Üniversitesine 3 dakika, Şehir Merkezine 5 dakika, Havaalanına 20 dakika, İzmir Otogarına 6 dakika mesafede bulunmaktadır.

Gümüş Plaza metroda ofislerin yanı sıra 4 adet dükkân da barındırmaktadır. Gümüş Plaza Metro İzmir Adliyesi'ne yürüyüş mesafesinde, Stadyum Metro durağının yanı başında, üniversite ve hastanelere, alışveriş merkezine yakın ve iş hayatının tam merkezinde konumlanmaktadır.

Proje Amacı

Gümüş Plaza Plaka Okuma Sistemleri ‘Emniyet Genel Müdürlüğü’

Proje Detayı

Gümüş Plazada Projesi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulanan plaka tanıma sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Sistem özel network fiber hatlar sayesinde E.G.M. 155 merkezine bağlanmış olup anlık yaptığı sorgular ile aranan plakaları tespit edip merkeze bildiriyor. Özel plaka okuma sistemi entegre edilmiş endüstriyel kamera ve çeşitli network fiber ekipmanlarla desteklenmiş kapalı devre çalışan bir sistem ile plaza güvenliği sağlanmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ-Melih AKGÜN-Alihan ÇELİK-Kazım DUR Proje Sonlandırılması

Projenin Sonlandırılması

Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmektedir

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.