Proje Alanı

İzmir, Türkiye'de Ege Bölgesi'nde yer alan ülkenin 81 ilinden biridir. İzmir nüfus bakımında Türkiye’nin en büyük 3. İlidir. Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir.  İzmir, uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. İzmir limanı, Türkiye'nin en büyük yedinci limanıdır. İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Urla Yarımadası uzanır. İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

Proje Amacı

İzmir ve ilçelerine bağlı olan vergi dairelerinin bakım ve onarım işi

Proje Detayı

Maliye Bakanlığına bağlı İzmir ili ve ilçelerinde bulunan 33 vergi dairesinin bakım, onarım ve revizyon çalışmaları PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Mevcut CCTV kapalı devre kamera ve hırsız alarm sistemlerinin bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Dairelerde bulunan sistemlerin sürekli aktif şekilde çalışması için PROFA alarm merkezi ile 7/24 güvenliği sağlanmaktadır.  

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Kazım DUR- Bilal TUĞAY

Projenin Sonlandırılması

Yapılan periyodik kontroller sayesinde müdürlüklerde bulunan kamera ve alarm sistemlerinin sürekli olarak aktif şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.