Proje Alanı

Aker Bilardo, 40 yılı aşkın süredir eğlence sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Aker bilardo bünyesinde bilardo masası, langırt masası (futbol masası), air hockey masası (havalı hokey masası), tenis masası (pinpon masası) üretimi yapılmaktadır. Sağlam, kaliteli, çağa uygun modeller ve ekonomik fiyatlar ile 1980 yılında faaliyete başlamıştır. İlk beş yılında bilardo topu, kauçuk bantları ve çeşitli bilardo aksesuarları üreterek kendini yurtiçi ve yurtdışına tanıtmıştır. 1985 yılından sonra faaliyetlerini genişleterek bilardo masası imalatına başlamıştır. Beğeni kazanan modellerini geliştirerek 1994 yılında firma yedi değişik model bilardo masası ile futbol, air hokey ve tenis masası üretimlerine hız vermiştir.

Proje Amacı

Alarm kamera sistemleri ve analiz özellikli çevre güvenlik sistemlerinin kurulum işi

Proje Detayı

Aker bilardo, Kısıkköy’de bulunan fabrikanın çevre güvenlik ve alarm sistemlerinin proje ve montaj işlemleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Hazırlanan proje kapsamında fabrika içine ve dışına bağlanan CCTV kapalı devre güvenlik kameraları ile fabrika güvenliği sağlanmıştır. Paradox marka alarm sistemi ile fabrikanın güvenliği arttırılmış ve alarm merkezine bağlanan sistem 7/24 sürekli kontrol edilmektedir. Kurulan kamera sistemleri ile fabrika içerisinde üretimin verimliliği arttırılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek fabrika ve alan güvenliği sağlanmıştır. Sistem güvenliği 7/24 PROFA alarm merkezi sayesinde 365 gün devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.