Proje Alanı

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel Soğutma, Klimatizasyon, Bina Yönetim sistemleri, Endüstriyel ve Otomasyon yazılımları konusunda, dinamik ve deneyimli ekibiyle aktif ve etkin olan sektöründe lider bir firmadır. İzmir Atatürk Organize Sanayii Bölgesinde 6500m2 alanda hizmet veren genel merkezi, showroom ve yüksek miktarda stok içeren deposu ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknopark kısmında iki adet yazılım ofisine sahiptir.

CFM seçkin müşterilerine, kompresörler, kontrolcüler, akış kontrol ekipmanları, fanları ve üstün yazılım kabiliyeti ile donanım seçiminden yazılıma, sahada devreye almaktan, sistemlerin eğitimlerine kadar birçok unsurda hizmet etmekte ve sektörün her türlü ihtiyacını verimli çözümlerle karşılamaktadır.

Proje Amacı

Alarm kamera sistemleri ve çevre güvenlik sistemleri

Proje Detayı

CFM soğutma ve otomasyon fabrikasının Atatürk organize sanayi bölgesinde bulunan 6500 m2 alan üzerine kurulu olan işletmesinin CCTV kapalı devre kamera sistemleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Fabrikanın iç ve dış alanlarına montajı yapılan kamera sistemleri ile çevre güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır. Fabrika güvenliğinin sürekliliği için montajı tamamlanan kamera sistemleri alarm merkezine entegre edilerek güvenlik 7/24 sürekli sağlanmaktadır. Alarm merkezi sayesinde sürekli kontrol edilen sistemler ile olası bir acil durumda anında müdahale sağlanmaktadır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek fabrika ve alan güvenliği sağlanmıştır. Sistem güvenliği 7/24 PROFA alarm merkezi sayesinde 365 gün devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.