Proje Alanı

İzmir İstinye Park Alışveriş merkezinde 2000 m2 büyüklüğündeki Magic Space Oyun Merkezi Mağazasının tüm elektrik ve elektrik mühendisliği işleri PROFA A.Ş. tarafından projelendirilmiş ve Perfect Team tarafından uygulanmıştır.

Proje Amacı

Magic Space Eğlence Merkezi Elektrik Taahhüt Projesi

Proje Detayı

Yapılacak çalışma kapsamında Magic Space yetkilileri, İstinye Park Avm yönetimi ve Mimarlık ofisi ile yapılan görüşmeler, saha keşifleri ve toplantılar sonucunda talepler doğrultusunda teknik çizimleri PROFA A.Ş. tarafından hazırlanmıştır. Magic Space için hazırlanan elektrik tesisat gerçekleştirilen mağazanın elektrik tesisatı çizilen projeye uygun olarak Perfect Team sahada uygulanmıştır.

Mühendislik çalışmaları yapılan ve hayata geçirilen proje kapsamında olası elektrik kesintileri durumunda AVM jeneratörü devreye girene kadar geçecek sürede mağazanın enerjisiz kalmaması için 30 dakika boyunca enerji verebilecek kesintisiz bir güç kaynağı ile elektrik sürekliliği sağlanmıştır.

Eğlence Merkezinin aydınlatmalarının tamamı KNX aydınlatma ve iklimlendirme otomasyonları ile kontrol edilmektedir. Gerçekleştirilen otomasyon sayesinde tablet yardımıyla bütün aydınlatmaların aç/kapa işlemleri kolaylıkla yapılır. Kapalı devre güvenlik kameraları ve yangın algılama sistemler ile mağazanın güvenliği sağlanmaktadır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL, Kazım DUR, Berke BASIM

Proje Ekibi

Melih AKGÜN, ALİ KARKIN, Mehti KARADAĞ, Alihan ÇELİK, Aydın AKTAŞ, Bilal TUĞAY

Projenin Sonlandırılması

Elektrik iç tesisatı yönetmeliğine uygun olarak talep gücüne istinaden pano tasarımı ve saha planı belirlenen sürede başarı ile tamamlanmıştır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.