Proje Alanı

Gelişen dünya değerlerine hızlı şekilde entegre olarak kendi sürekli yenileyen ve geliştiren İsmet Yılmaz Lojistik, sektörde 43. yılını tamamlamak üzere olan önemli yatırımlara imza atmış bir firmadır. Sektörüyle ilgili birçok yeniliğin öncüsü olan İsmet Yılmaz Lojistik, dökme kimyasal madde taşımacılığı alanında Türkiye’de ilk olan ADR belgeli tanker yarırömorklarına TSE tarafından verilen T9 belgesini almış bulunmaktadır. Akaryakıt taşımacılığının yanında uluslararası lojistik hizmetleri bulunan İsmet Yılmaz Lojistik 2013 yılı sonu itibariyle Dilovası Bölgesi'nde 10,000 m2 arazi üzerinde yapılandırdığı modern tesisleriyle hedeflerini daha da ileriye taşımıştır.

Proje Amacı

Yakıt Taşıyan Tankerlerin Uzaktan İzlenmesi ve Güvenliğinin Sağlanması

Proje Detayı

İsmet Yılmaz Lojistiğe ait 25 adet özel akaryakıt taşımacılığı yapılan araçlarda izleme ve analiz için kurulan sistemlerin projelendirilmesi PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Araçların mobil NVR sistemleri ve GSP ile haritadan takibi ve canlı kamera görüntülemeleri sayesinde araçların uzaktan izlenerek doğru verilerin sağlanması amaçlanmıştır. Ayrıca akıllı sistem kameralar ile şoför yorgunluk tespiti, hırsızlık olaylarına karşı anlık analiz uyarı sistemi, hız takipleri ve kaza durumlarında geriye dönük kamera kayıtlarının izlenmesi ile araçların güvenliği maksimum seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ali KARKIN

Proje Ekibi         

Melih AKGÜN – Alihan ÇELİK – Bilal TUGAY

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında sistem testleri yapılarak araçların güvenliği sağlanmış ve proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.