Proje Alanı

Karali Çay, 1993 yılında Rize merkezli kurulmuş olup, ilk fabrikanın temelleri bu yıllara atılmıştır. Yaklaşık 29 yıldır Türkiye’deki çay sektörünün “öncelikle kalite” anlayışı ile hizmet eden önemli oyuncularından biridir. Firma yaptığı tüm yatırımlarda, değişen tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; son yıllarda popülerliği her geçen gün artan, organik beslenmeye olan tüketici talebini karşılamak üzere piyasaya sunulan, organik dökme siyah çay, süzen poşet ve demlik poşeti çaylarımız sektöründe bir ilktir. 

Firma sağlam adımlarla büyümekte ve Tüketicileri Koruma Derneği tarafından sektöründe ‘’En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisi olarak, aldığı Altın Marka Ödülü ile kalitesini tescillemiştir.

Proje Amacı

CCTV kamera ve çevre güvenlik sistemleri

Proje Detayı

Karali Çay İzmir bölge müdürlüğünde bulunan güvenlik kamera sistemlerinin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Fabrika içerisine yapılan kamera sistemleri ile iç güvenlik ve CCTV kapalı devre kamera sistemleri ile fabrika dışında ki çevre güvenliği sağlanmıştır. Ayrıca akıllı analiz sistemleri kullanılarak güvenlik personellerinin takibi sağlanmış ve olası bir acil durumda olaylara müdahale etme hızı arttırılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası sistem devreye alınmış proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.