CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemi Yapım İşi


Proje Alanı
1984 yılında Osman Aydınlı tarafından Denizli'de üretim faaliyetlerine başlayan Gamateks® 100.000 m2 kapalı alan üzerinde 3000 çalışanıyla kumaştan konfeksiyona dünyanın farklı lokasyonlarında tam entegre üretim yapan ve servis veren bir firmadır. Türkiye Ekonomi Bakanlığı'ndan aldığı Turquality desteği ile dünya çapında bir marka olma hedefine emin adımlarla yürümektedir.2013'te İstanbul Sanayi Odası'nın hazırladığı sıralamada Gamateks®, Türkiye'nin ikinci en büyük 500 şirketi arasında birinciliğini ilan etti. Şu an ise aynı organizasyon tarafından ilk 500 listesinde gösterilmektedir.
 
Yıllık ortalama 100 milyon $ cirosu bulunan Gamateks® kumaş ihracatı yapabildiği gibi aylık 3.200.000 adetlik dikili ürün kapasitesiyle biri Mısır-İskenderiye'de olmak üzere 6 farklı lokasyonda konfeksiyon işletmesine sahiptir.
 
Türkiye, Londra, Manchester, Almanya, Avusturya ve İtalya'daki tasarım ekipleri değişen trendlere ve müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmaktadır.Gamateks® örme kumaş, ev giyimi, dış giyim, athleisure ve spor teknik tekstilleri üretimi yapmakta ve başta İngiltere olmak üzere Avrupa'da yer alan dünyanın saygın markalarına ihracat yapmaktadır. Uluslararası tasarım ekibi de firmanın kendi koleksiyon çalışmalarını yürütmekte, bu koleksiyonlar yurt dışı fuarlarda sergilenmektedir.
Proje Amacı

Gümrüklü alanların korunması ve kontrol edilmesi

Proje Detayı

Gamateks A.Ş. nin gümrüklü alan depolarında gümrük yönetmeliğinin 51. Madde ve alt bentlerine göre cctv kamera sistemlerine gümrük idaresince erişimin sağlanması ve/veya bunlardan gümrük idaresince kullanılan sistemlere veri aktarımının düzenli ve kesintisiz olarak yapılması kanununa göre Profa A.Ş. tarafından yapılan projede 12 adet yüksek çözünürlüklü hi-end ürünler kullanılarak sistemler devreye alınmış ve özel network alt yapısı ile ilgili gümrük müdürlüğüne bağlantıları verilmiştir.

Proje Ekibi
Proje Yöneticisi : Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi : Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR - Arda ALTUN - İrfan ALTUN - Ali VURDUMDUYMAZ - Mehmet TUR
Projenin Sonlandırılması
Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim yazılımlarının kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.
 
Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmekte olup; işletmenlik hizmetleri devam etmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.