Zayıf Akım Projesi


Proje Alanı
İçişleri Bakanlığı Çine Hükümet Konağı Aydın’a 37 km uzaklıkta, Aydın-Muğla karayolu üzerindedir. İlçemiz 1877 tarihinde bucak, 1880 tarihinde ilçe teşkilatına kavuşmuştur.
 
Yüzölçümü 943 km2 olan ilçemizin %70'i dağlık, %30'u ovadır. Genel bitki örtüsü; çam ormanı, zeytinlikler ve maliliktir. Arım, çine ve akçaova ovalarında yoğunlaşmıştır. Mısır, pamuk, zeytin ve yer fıstığı gibi geleneksel ürünlerin yanı sıra son yıllarda meyve, sebze ve seracılık üretimde ilçeyi oldukça söz sahibi yapmıştır. Çevredeki çırçır, zeytinyağı fabrikaları, sabun atölyeleri ve maden ocakları, ilçe sanayisini oluşturur. Günümüzde maden sanayisi oldukça gelişmiş dünya pazarında özellikle kuvars ve feldspat üretiminde söz sahibidir.
Proje Amacı

Zayıf akım projelerinin yapım işi

Proje Detayı
Çine Hükümet Konağında uluslararası kalite belgelerine sahip Honeywell marka yangın algılama ve ihbar sistemleri, CCTV kapalı devre kamera sistemleri, acil anons ve seslendirme, kartlı geçiş sistemleri, network ve telefon altyapı üst yapı hizmetlerinin imalatlarını tamamlayarak hükümet konağının sorunsuz, hızlı ve düzenli olarak işletilmesini sağlamaktır.
 
Tüm bu sistemler tek noktadan yine Honeywell markasına ait WINMAG ve MAXPRO yazılımları ile yönetilmektedir. Olası bir yangın anında ihbarı algılayan detektörden gelen konum bilgisi ile oradaki kamera görüntüsü WINMAG yazılımının yönetim ekranına canlı olarak yansıtılırken, diğer taraftan kapı geçiş sistemleri ile asansörlere yangın senaryo adımları otomatik uygulanır ve kullanıcı tüm bunları tek noktadan izler ve yönetir.
Proje Ekibi
Proje Yöneticisi 
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR
Projenin Sonlandırılması
Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim bilgisayarına merkez izleme WINMAG, WINPACK ve MAXPRO yazılımını kurmuştur. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.