Proje Alanı

Fors AVM, Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları grubunda, elden satış sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Firma faaliyetine ilk olarak, 1998 yılında başlamış olup, 2021 yılı itibariyle 13 adet çok katlı mağaza ve 200’den fazla çalışanı ile Marmara ve Ege Bölgesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Fors AVM ticari hayatına küçük bir dükkanla başlamış olup, günümüzde ise her evin ve bireyin ihtiyacını karşılayabilecek, kaliteli ve güvenilir 60.000 ürün çeşidiyle garantili olarak, uygun fiyat ve kredi kartsız elden taksitli seçenekleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Proje Amacı

CCTV kamera sistemleri, yangın algılama- acil anons ve alarm sistemlerinin kurulması

Proje Detayı

Fors AVM A.Ş, Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları grubunda 13 mağazası ile satış sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Toplam 13 mağazanın güvenlik kamera sisteminin kurulum, bakım, onarım, arıza teknik servis, yangın algılama ve otomasyon sistemleri PROFA A.Ş tarafından yapılmıştır. Honeywell morley serisi yangın algılama sistemi ile bütün şubelerin yangın riskine karşı koruması sağlanmıştır. Vguard CCTV kamera sistemi ve Bosch acil anons sistemi ile tehlikeler en aza indirilmiştir. Ajax marka hırsız alarm sistemi ile şubelerin güvenliği sağlanırken bünyemizde bulunan ve 7/24 hizmet veren PROFA alarm merkezi ile sürekli takibi sağlanmıştır. Mağazalarda hizmetin daha aktif ve kolay sağlanabilmesi için bina otomasyon sistemleri kurularak şubelerin verimliliği arttırılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL, Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ-Melih AKGÜN-Alihan ÇELİK-Kazım DUR-Berke BASIM-Bilal TUĞAY-Akın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek fabrika ve alan güvenliği sağlanmıştır. Sistem güvenliği 7/24 PROFA alarm merkezi sayesinde 365 gün devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.