Dyo Çiğli AOSB Acil Anons Sistemleri Yapım işi


Proje Alanı
1927 yılında açılan Durmuş Yaşar Müessesesi ile Türkiye’de boya pazarına adım atan, 1941 yılında boya imalathanesinde başlayan üretim ile gelişimini sürdüren Yaşar Topluluğu’nun boya iş kolu, 1953 yılında Dyo Boya’nın İzmir-Bornova’da temellerinin atılmasıyla büyümüştür. Türkiye boya sektörünün öncüsü ve ilk markası olan Dyo Boya, küçük bir imalathanede başladığı faaliyetlerine bugün, üretim büyüklüğü ve pazar payı açısından lider olarak devam etmektedir.
 
İzmir-Çiğli’de bulunan iki üretim tesisinde faaliyet gösteren Dyo Boya, Türkiye boya sektörünün en büyük tesisi olan Çiğli Fabrikası’nda mobilya boyaları ve vernikleri, sanayi boyaları, toz boya, oto tamir boyaları, deniz boyaları, polyester ve alkid üretimi yaparken inşaat boyaları üretimini Gebze Fabrikası’nda gerçekleştirmektedir. Dyo Boya, yurt içi ve yurt dışı iştirakleri ile Dyo, Dewilux ve Casati markaları altında 1.200 çeşit ürün, 3.500 ambalaj ve 60.000 farklı renk seçeneği sunmaktadır.
Proje Amacı

Seslendirme ve acil anons sistemi yapım işi

Proje Detayı
Üstün kalite standartlarıyla üretim yapan ve dünyaya üst düzey teknolojik ürün sunan Honeywell, birçok referans projeye dünya çapında imza atmıştır. Sahip olduğu deneyim ve teknolojik alt yapısıyla projelerin ihtiyaç duyduğu tüm ihtiyaçları karşılayabilen marka, sistemlerin ileriye yönelik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak çözümler üretir.
 
Projelendirmesi ve imalatları Profa A.Ş. tarafından yapılan sistem; 300 Adet horn tipi hoparlör, 16 ayrı noktada anfi ünitesi ve 8 adet ana ünite 3000 metreyi aşkın kablolama ve alt yapı ürünleri ile tüm yerleşkenin ulaşılmayan noktası kalmayacak şekilde proje tasarlanmış ve imalatları yapılıp güvenlik yönetim merkezinden mikrofon ve yönetim ünitesi ile tek noktadan çalışması sağlanmıştır.
Proje Ekibi
Proje Yöneticisi : Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi : Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması
Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim panellerinin kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.