Toros Sosyal Tesis ve Pazaryeri CCCTV Projesi


Proje Alanı

İzmir Konak ilçesine bağlı olan Toros sosyal tesisleri 10 bin metrekare alan üzerine kurulmuş çok yönlü bir tesistir.

 Tesiste, 184 kişilik nikah salonu, 450 kişilik düğün salonu, aşçılık ve pastacılık kurslarının düzenlenebileceği alanlar mevcuttur. Ayrıca tesiste minikler Konağı, etüt merkezi ve aletli spor salonu bulunmaktadır. Tesis içerisinde Tesis içinde yer alan 137 tezgahlı alt yapıya sahip kapalı pazaryeri sayesinde tesis 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Proje Amacı

Tesis ve pazaryeri kamera sistemlerinin kurulması

Proje Detayı

Konak Belediye’sine ait Toros sosyal tesis ve pazaryerinde bulunan kameraların kurulum, bakım ve servis hizmetleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Tesiste bulunan toplam 100 Adet Ip tabanlı güvenlik kamerası, 2 Adet NVR sistemi RAID yapılanması ile katlar arası saha kabinetlerinden fiber optik alt yapı ile iç alan ve çevre güvenliği sağlanmıştır. Kurulan kamera sistemleri sayesinde gelen misafirlerin güvenliği sürekli olarak denetim merkezinden izlenerek olası bir acil durumda anında müdahale imkânı oluşturulmuştur.

Proje Ekibi
Proje Yöneticisi
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması

Tamamlanan montaj çalışmaları sonrasında testeler yapılarak proje sorunsuz teslim edilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.