Toros Sosyal Tesis ve Pazaryeri CCCTV Projesi


Proje Alanı
10 bin metrekare alana sahip tesis çok yönlü kullanıma uygun olarak planlandı. Tesiste yer alan kapalı pazaryeri şubat ayında hemşehrilerimize hizmet vermeye başladı.
 
Tesiste, 184 kişilik nikah salonu, 450 kişilik düğün salonu, aşçılık ve pastacılık kurslarının düzenlenebileceği altyapıya sahip semt merkezi, Minikler Konağı, etüt merkezi ve aletli spor salonu hizmet verecek.
Proje Amacı

İç ve dış Alanların güvenliğini sağlamak

Proje Detayı

Toplamda 100 Adet Ip tabanlı güvenlik kamerası, 2 Adet NVR sistemi RAID yapılanması ile katlar arası saha kabinetlerinden fiber optik alt yapı ile iç alan ve çevre güvenliği sağlanmıştır.

Proje Ekibi
Proje Yöneticisi : Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi : Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR - Arda ALTUN - İrfan ALTUN - Ali VURDUMDUYMAZ - Mehmet TUR
Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim NVR sistemleri kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.