Proje Alanı

Balçova'da bulunan ve toplam 22.000 m2`lik kiralanabilir alan ve 2 kata dağılan mağazaları ve alışveriş merkezinin üst katlarında yer alan 22 katlı oteli ile şehrin en değerli yatırımlarından biri olan Ege Park Balçova AVM. Alışveriş merkezi içinde ulusal ve uluslararası birçok mağazayı bulundurmaktadır. İçerisinde bulunan mağazalar ve eğlence alanları sayesinde Balçova'nın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 

Proje Amacı

Ege Park Balçova Plaka Okuma Sistemleri 'Emniyet Genel Müdürlüğü'

Proje Detayı

Ege Park Balçova A.V.M.’ de Projesi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulanan plaka tanıma sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Sistem özel network fiber hatlar sayesinde E.G.M. 155 merkezine bağlanmış olup anlık yaptığı sorgular ile aranan plakaları tespit edip merkeze bildirmektedir. Toplamda 13 adet özel plaka okuma sistemi entegre edilmiş endüstriyel kamera ve çeşitli network fiber ekipmanlarla desteklenmiş kapalı devre çalışan bir sistem ile AVM güvenliğini sağlanmaktadır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL-Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ-Melih AKGÜN-Alihan ÇELİK- Kazım DUR

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve proje en kısa sürede tamamlanarak sorunsuz teslim edilmiştir. 

Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.