Proje Alanı

1999 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Ege Park Mavişedir AVM, İzmir Karşıyaka `da Mavişehir bölgesinde yer almaktadır. Bölgenin değerli yatırımlarından biri olan Ege Park Mavişehir AVM bünyesinde bulundurduğu ulusal ve uluslararası 120 mağazası ve Cinemaximum sinema salonları ile oldukça yoğun ziyaret almaktadır.

Proje Amacı

Ege Park Mavişehir Plaka Okuma Sistemleri 'Emniyet Genel Müdürlüğü'

Proje Detayı

Ege Park Mavişehir A.V.M.’ de Projesi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulanan plaka tanıma sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Sistem özel network fiber hatlar sayesinde E.G.M. 155 merkezine bağlanmış olup anlık yaptığı sorgular ile aranan plakaları tespit ederek merkeze bildiriyor. Toplamda 13 adet özel plaka okuma sistemi entegre edilmiş endüstriyel kamera ve çeşitli network fiber ekipmanlarla desteklenmiş kapalı devre çalışan bir sistem ile AVM güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ-Melih AKGÜN-Alihan ÇELİK-Kazım DUR

Projenin Sonlandırılması

Tamamlanan montaj çalışmaları sonrası proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir. 

Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmekte olup; işletmenlik hizmetleri devam etmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.