Proje Alanı

WRS Robotik 2016 yılında kurulan genç ve dinamik bir firmadır. Firma Robotlu kaynak uygulamalarında ve posizyoner tasarımları ile Metal ve Metal dışı kaynaklar da uzman ve Otomasyon tasarımları ile çözüm ortağı olma prensibi ile hareket etmektedir. WRS Robotik Endüstriyel Otomasyon uygulamaları, Endüstriyel Robot uygulamaları, Ar-Ge ve Yazılım alanlarında hizmet vermektedir. Firma ulusal ve uluslararası platformda sektörün aranan, güvenilir ve saygın bir işletmesi olarak aynı zamanda kaynak, yazılım, otomasyon ve robotik konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Proje Amacı

CCTV kamera sistemleri ve çevre güvenlik sistemleri

Proje Detayı

WRS Robotik firmasının çevre güvenlik ve alarm sistemlerinin proje ve montaj işlemleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Hazırlanan proje kapsamında firmanın içine ve dışına bağlanan CCTV kapalı devre güvenlik kameraları ile firmanın güvenliği sağlanmıştır. Montajı tamamlanan Paradox marka alarm sistemi ile firmanın güvenliği arttırılarak, sistem alarm merkezine bağlanmıştır. Alarm merkezine entegrasyonu yapılan sistem sayesinde işletme 7/24 sürekli kontrol edilmektedir.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR-  Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek firmanın alan güvenliği sağlanmıştır. Sistem güvenliği 7/24 PROFA alarm merkezi sayesinde 365 gün devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.