Proje Alanı

Nerr ofis mobilyaları 2016 yılında kurulmuştur. Firma güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Büyük holdinglerden küçük şirketlere kadar geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır. Ofis mobilyaları alanında yenilikçi, modern çizgilere sahip olan firma birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Kaliteden ödün vermemek için düzenli olarak yöntemlerini gözden geçiren firma bu alanda metot ve araçların yanı sıra, müşterilerinin tercihlerine göre kullanabilecek teknik birikime sahiptir.

Proje Amacı

CCTV kamera sistemleri, alarm sistemi ve kartlı geçiş sistemlerinin kurulması

Proje Detayı

Nerr ofis mobilyaları için kurulan çevre güvenlik, alarm sistemi ve PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) sistemleri PROFA mühendislik tarafından projelendirilerek yapılmıştır. Proje kapsamında Honeywell kartlı geçiş sistemi ile personel giriş çıkış noktaları belirlenmiş kontrollü giriş noktaları sağlanarak fabrika güvenliği arttırılmıştır. Montajı yapılan sistem ile fiziki personel takibi kolaylaştırılmıştır. CCTV kapalı devre kamera sistemleri ile fabrika içerisinde ve dışarıda ki güvenlik en üst düzeye çıkarılmış ve sistem alarm merkezine entegre edilerek 7/24 güvenliği sağlanmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında sistem testleri yapılarak çevre güvenliği sağlanmış ve proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmekte olup; bakımları yapılmaktadır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.