Proje Alanı

Projemiz kapsamında Karabağlar Belediyesine bağlı bulunan şantiye alanlarının sistem kurulum uygulaması yapılmıştır. Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kenti çağdaş standartlara uygun hale getirmek, kent konforunu artırmak, oluşan ve oluşabilecek sorunları sağlıklı, etkin ve kesin bir şekilde çözebilmek adına, yerel yöneticilik anlayışı ile ekonomik, hızlı ve teknolojik çözümler üretmektedir.

Proje Amacı

Şantiye alanlarının yangın ve sistem kurulumu

Proje Detayı

Karabağlar Belediyesine bağlı bulunan şantiye alanlarının yangın algılama ve kamera sistemleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Uluslararası kalite belgelerine sahip Honeywell marka yangın algılama ve ihbar sistemleri, CCTV kapalı devre kamera sistemlerinin montaj projeleri tamamlanarak şantiye alanlarının, hızlı ve düzenli olarak işletilmesi sağlanmıştır.

Tüm bu sistemler tek noktadan yine Honeywell markasına ait WINMAG ve MAXPRO yazılımları ile yönetilmektedir. Olası bir yangın anında ihbarı algılayan detektörden gelen konum bilgisi ile oradaki kamera görüntüsü WINMAG yazılımının yönetim ekranına canlı olarak yansıtılırken yangın senaryo adımları otomatik uygulanır. Olası bir yangın durumunda insanların acil ve sorunsuz şekilde tahliyesi sağlanır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK-Kazım DUR- Bilal TUĞAY

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj sonrası test çalışmaları yapılarak projeler sorunsuz teslim edilmiştir. Son olarak yapılan proje teslim toplantısı ile personellere gerekli eğitimler verilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.