Proje Alanı

TARPAZ’ın, ürünlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği Tariş Üzüm Birliği’nin kökleri 1910'lu yıllara dayanmaktadır. Başlangıçta incir ve üzüm daha sonra pamuk ve zeytinyağı ürünleri temelinde örgütlenen dört kooperatif TARİŞ adı altında birleşmiştir.

Tariş Üzüm Birliği'nin temeli ise 1931 yılında Alaşehir'de ve daha sonra Manisa, Turgutlu ve Salihli'de kurulan Bağcılar Kooperatifi ile atılmıştır. 14 kooperatifinde görev yapan eksperleri aracılığıyla, üretici ortaklarından Ege Bölgesinde 57.000'i aşkın aileye istihdam olanağı sağlayan en kaliteli çekirdeksiz kuru üzümleri toplamakta ve işlemektedir.

Proje Amacı

CCTV kapalı devre kamera sistemleri

Proje Detayı

Kemalpaşa’da bulunan Tarpaz Tariş üzüm birliğinin CCTV kapalı devre kamera ve çevre güvenlik sistemleri PROFA mühendislik tarafından projelendirilerek yapılmıştır. Montajı sağlanan kamera sistemleri ile fabrika içi ve dışında ki güvenlik en üst düzeye çıkarılmıştır. Kurulan sistemler ile fabrikanın alan güvenliği sağlanarak olası acil durumlar için önlemler alınmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Tamamlanan proje kapsamında fabrikanın bütün güvenlik sistemleri titizlikle yapılarak takibi sürekli sağlanmaktadır. Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek proje teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.