Proje Alanı

Alsancak Unlu Mamulleri, 1924 yılında İzmir Torbalı’da Numune fırını olarak yola çıktı. Yenilikçi ve gelişime açık bir aile işletmesi olarak hizmete başlayan firma İzmir’de ilk mağazasını Alsancak Unlu Mamulleri adıyla açarak başarı hikayesine başlamış oldu. Bugün, Alsancak Unlu Mamulleri olarak tam 16 ilde 70 mağazayla hizmet veren firma aynı zamanda İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 5000 metrekarelik fabrikasıyla EDT kanadında farklı markalarla faaliyet gösteren zincir mağazalara, ulusal market zincirlerine tedarik sağlamaktadır.

Proje Amacı

Alarm kamera sistemlerinin kurulumu

Proje Detayı

Alsancak Unlu Mamullerinin Buca ilçesinde bulunan şubesinin kamera sistemleri ve hırsız alarm sistemlerinin projelendirme ve kurulum hizmetleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Şubenin iç ve dış güvenliği için kamera sistemleri kurulmuş ve GPRS modül ile kesintisiz iletişim sağlanmıştır. Kurulan kamera sistemleri hırsız alarm takip sistemine entegre edilerek PROFA alarm merkezine bağlanmış ve 7/24 izlenerek güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek projeler sorunsuz teslim edilmiştir. PROFA alarm merkezi ile 7/24 sürekli takibi sağlanmaktadır.  

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.