CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemi Yapım İşi


Proje Alanı
Agora İzmir A.V.M. 14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismidir.
 
Tüm gün boyunca alışveriş, eğence merkezi ve sinemalarıyla 7'den 70'e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan Agora, ulusal ve uluslararası markaları ile İzmir'in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir. 10 Eylül 2008'de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora'da; mağaza sayısı 85'den 178'e, mağaza alanı 13.210 m2 den 28.342 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 89.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1355 araca çıkmıştır.
Proje Amacı

İç ve dış alanların güvenliğini sağlamak

Proje Detayı

Agora İzmir A.V.M. toplam 2 blokta 200 e yakın güvenlik kamera sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği tarafımızca yapılmaktadır. Her iki ayrı blokta güvenlik izleme merkezi bulunmakta olup; fiber alt yapılar ile network desteklenmiştir. Ayrıca akıllı analiz sistemleri kullanılarak güvenlik personellerinin takibi ve olaylara müdahale etme hızını değiştirerek A.V.M. içinde ve dışında farklı bir bakış açısı ile güvenlik tedbirlerini arttırmış bulunduk.

Proje Ekibi
Proje Yöneticisi
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması
Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim panellerinin kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.
 
Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmekte olup; işletmenlik hizmetleri devam etmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.