Proje Alanı

Aryom inşaat, endüstriyel yapılardaki tecrübesini ve üstün nitelikli yapı anlayışını Aryom Koru'da buluşturuyor. Sağlamlığıyla güven veren kusursuz bir hayata olanak sağlıyor. İzmir'in yeni çekim merkezi Gaziemir'de yükselen Aryom Koru; yenilikçi konsepti, modern mimarisi, konumu, konforu ve Çatalkaya Korusu ile çevrili benzersiz doğasıyla yepyeni bir yaşama çağırıyor. Aryom koru; Çevre Yolu, Çeşme Otobanı, Adnan Menderes Havalimanı, Fuar İzmir, Ege Serbest Bölge, Optimum AVM'nin yanı başında eşsiz bir konumda sizlere keyif dolu bir yaşam olanağı sunuyor.

Proje Amacı

Yeni yapılacak Aryom koru evlerinin kamera sistemlerinin kurulması

Proje Detayı

Aryom, 2003 yılında endüstriyel yapılar konusunda kazandığı deneyimlerini, konut inşaatlarına aktarmak ve geliştirmek üzere kurulmuş, dünya standartlarıyla yarışacak düzeyde özgün ve yüksek kalitede yapı projeleri üreten bir kurumdur. Aryom inşaat bünyesinde kurulan yeni Aryom Koru Evleri için güvenlik sistemleri PROFA A.Ş. tarafından projelendirilerek yapılmıştır. PROFA mühendislik bünyesinde hazırlanan proje ile Hıkvision CCTV kamera sistemleri ile evlerin ve otopark güvenliği en üst düzeye çıkarılmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL, Ali KARKIN

Proje Ekibi

Melih AKGÜN, Alihan ÇELİK, Berke BASIM, Bilal TUĞAY

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında sistem testleri yapılarak çevre güvenliği sağlanmış ve proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.