Andaç Otomotiv A.Ş. AOSB Çiğli Fabrika Zayıf Akım Projesi


Proje Alanı
1976 yılından bu yana süregelen bir birikimin ürünü olan firmamız, temel çalışma alanı olan ağır vasıta grubundan bu zamana kadar hiç sapmadan, istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam etmiş, genç kadrosu ve tecrübeli idarecileri ile gücüne güç katmıştır. Otobüs, kamyon grubunda ana ürünlerini MAN ,Mercedes-Benz, İkarus, Daf, Scania, Volvo, Renault, İveco markaları üzerinde yoğunlaştırmış, servis ile başlayan serüvenini, yedek parça ithalat-ihracat faaliyetleri ve ardından da sektörde prensipli çalışması ile bilinen bir tedarikçi olarak devam ettirmiştir.
 
Bütün bu gelişim süresi neticesinde ANDAÇ OTOMOTİV, A.O.S.B. şu an kurulu olduğu şekline ulaşarak, temel çalışma alanı olan mekanik aksam, yedek parça ihracat ve ithalatı üzerine çalışmaya başlamıştır. Gelişen çağa ayak uydurarak, zamanın gerektirdiği güncellemeleri anında yerine getiren şirketimiz, artık Avrupa’dan Amerika’ya uzanan geniş bir yelpazede ihracat faaliyetlerine de başlamıştır. Bu konuda da bilgi birikim ve becerilerini paylaşan idari anlayışımız, zaman içinde yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerini faaliyete geçirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Proje Amacı

Yeni fabrikanın zayıf akım sistemlerinin yapım işi

Proje Detayı
Üstün kalite standartlarıyla üretim yapan ve dünyaya üst düzey teknolojik ürün sunan Honeywell, birçok referans projeye dünya çapında imza atmıştır. Sahip olduğu deneyim ve teknolojik alt yapısıyla projelerin ihtiyaç duyduğu tüm ihtiyaçları karşılayabilen marka, sistemlerin ileriye yönelik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak çözümler üretir. Projelendirmesi ve imalatları Profa A.Ş. tarafından yapılan zayıf akım sistemlerinin kurulumu yapılmıştır.
 
Tüm bileşenler Honeywell markasına ait olup, hızlı geçiş ve boy turnikelerinde farklı marka tercih edilmiştir.
Proje Ekibi
Proje Yöneticisi
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim panellerinin kurulumunu yapmıştır. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.