Proje Alanı

İzmir İstinye Park Alışveriş merkezinde bulunan dünyaca ünlü 38. Eatery restoranındaki tüm elektrik ve mühendislik işleri PROFA A.Ş. tarafından projelendirilmiş ve Perfect Team tarafından uygulanmıştır.

Proje Amacı

38 Eatery Elektrik Taahhüt Projesi

Proje Detayı

Gastronomi sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Aralco Group tarafından İzmir İstinye Park AVM’de açılan 38 Eatery firma yetkilileri, Avm yönetimi ve Mimarlık ofisi ile yapılan görüşmeler, saha keşifleri ve toplantılar sonucunda talepler doğrultusunda teknik çizimleri PROFA A.Ş tarafından yapılmıştır.  Hazırlanan proje kapsamında elektrik tesisatı çizilen projeye uygun olarak Perfect Team tarafından uygulanmıştır. Yapılan konsept çalışmaları tasarıma uygun olarak canlı müzik alanı, sahnesi için profesyonel ses ve ışıklandırma tesisatı gerekmektedir. PROFA A.Ş. tarafından mekâna en uygun ışık renkleri, ışık konumlandırması ve en uygun ses seviyesi hesaplanarak güzel bir ortam oluşturulmuştur. Restoranın aydınlatmalarının tamamı KNX aydınlatma ve iklimlendirme otomasyonları ile kontrol edilmektedir. Gerçekleştirilen otomasyon sistemi sayesinde tablet yardımıyla bütün aydınlatmaların aç/kapa işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır. Kapalı devre güvenlik kameraları ve yangın algılama sistemleri ile restoranın güvenliği sağlanmaktadır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL, Kazım DUR, Berke BASIM

Proje Ekibi

Ali KARKIN, Melih AKGÜN, Mehti KARADAĞ, Alihan Çelik, Bilal TUĞAY, Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

38. Eatery için elektrik iç tesisatı yönetmeliğine uygun olarak, talep gücüne istinaden pano tasarımı ve saha planı belirlenen süreç içerisinde başarı ile tamamlanmıştır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.