Proje Alanı

Toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusunda uzman İzmak Grup şirketlerinin ana firması olan İZMAK Soğutma ve Endüstriyel Mutfak 1987 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan bu yana HORECA sektörüne hizmet veren firma, 80'li ve 90'lı yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak ve Soğutma alanında en önde şirketlerinden biri haline gelmiştir. İzmak, üretiminin yaklaşık %70'ini 4 kıtada 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.  

Proje Amacı

Alarm ve kamera sistemleri kurulumu

Proje Detayı

Endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda uzman olan İzmak için CCTV kapalı devre kamera ve alarm sistemleri kurulumu PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır.  Hazırlanan proje kapsamında fabrika içine ve dışına bağlanan Vquard marka CCTV kapalı devre güvenlik kameraları ile fabrika güvenliği sağlanmıştır. Montajı sağlanan yapay zekâ özellikli kamera sistemleri sayesinde üretim bölümünde yapılan çalışmaların verimliliği arttırılmıştır. Çevre güvenlik sistemleri sayesinde fabrika çevresi güvenli alan haline getirilerek oluşabilecek tehlikeli durumlar için önlemler alınmıştır. Kurulan kamera sistemleri hırsız alarm takip sistemine entegre edilerek PROFA alarm merkezine bağlanmış ve 7/24 izlenerek güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Kazım DUR

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında sistem testleri yapılarak çevre güvenliği sağlanmış ve proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmekte olup; 7/24 alarm takip hizmeti verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.