Proje Alanı

Güzelcan Group, 100 yılı aşkın mazisi, nesiller boyunca süregelen bilgi ve tecrübesi ile bulunduğu sektörde her zaman sektörün öncüsü ve lideri olan bir markadır. 1920 yılında 15 m²’lik bir dükkânda temelleri atılan Güzelcan A.Ş. dört kuşaktır faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim kollarından biri olan Ege Suni Deri, 2010 yılından itibaren bünyesine katmış olduğu en son teknoloji makine parkurları ile İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan, 10.000 m² ’si kapalı, yaklaşık 20.000 m² alana sahip tesisinde, yıllık 14.000.000 metre karelik kapasitesi ile suni deri üretim yapmaktadır. 2022 yılında Endüstriyel yapıştırıcı üretimine de giren Güzelcan Group KRETAX markası ile yatırımlarına devam etmektedir.

Proje Amacı

Analiz özellikli çevre güvenlik sistemlerinin kurulum işi

Proje Detayı

Güzelcan Group bünyesinde bulunan KRETAX fabrikasının çevre güvenlik sistemlerinin proje ve montaj işlemleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Yapılan çalışmalarda yapay zekâ analiz özellikli kameralarla fabrikanın çevre güvenlik sistemleri kurulmuş ve kurulumu yapılan kapalı devre kamera sistemleri merkeze bağlanarak güvenlik izleme merkezinde bulunan sistemler fiber alt yapılar ile desteklenmiştir. Ayrıca akıllı analiz sistemleri kullanılarak olaylara müdahale etme hızını arttırılarak bina içinde ve dışında güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarılmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ – Onur Bulut – Eray Kızıltaş

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek fabrika ve alan güvenliği sağlanmıştır. Kurulan sistemin sürekli danışmanlık ve bakım hizmetleri PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.