Proje Alanı

Personel taşımacılığı konusunda hizmet veren Kızıldağlılar turizm, 2010 yılında kurulmuştur.  Ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşıma hizmetleri sunan firma, işe başladığı ilk günden bu yana yeni teknolojilerin uygulayıcısı olmuştur.

Kızıldağlılar turizm, Personel Servisi, Öğrenci Servisi, Malzeme ve Yük Taşımacılığı, Ulaştırma, Seyahat, Turizm Taşımacılığı yapmaktadır. Sürücüleri 770 metre rakımdaki zorlu kış şartları konusunda İzmir'in tartışılmaz en tecrübeli ekibidir. Her yıl tekrarlanan kapsamlı eğitimlerden ve detaylı sağlık kontrollerinden tüm çalışanlar istisnasız geçmek zorundadırlar.

Proje Amacı

Servis araçlarının uzaktan İzlenmesi ve güvenliğinin sağlanması

Proje Detayı

Kızıldağlılar turizme ait 23 adet özel personel taşımacılığı yapılan araçlarda izleme ve analiz için kurulan sistemlerin projelendirilmesi PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Araçların mobil NVR sistemleri ve GSP ile haritadan takibi ve canlı kamera görüntülemeleri sayesinde araçların uzaktan izlenerek doğru verilerin sağlanması amaçlanmıştır. Ayrıca akıllı sistem kameralar ile şoför yorgunluk tespiti, hırsızlık olaylarına karşı anlık analiz uyarı sistemi, hız takipleri ve kaza durumlarında geriye dönük kamera kayıtlarının izlenmesi ile araçların güvenliği maksimum seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

 Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında sistem testleri yapılarak araçların güvenliği sağlanmış ve proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir. Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.