Proje Alanı

Sevinç Yapı, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren 1992 yılında İzmir’de kurulmuş bir firmadır.  Çeyrek asırı aşkın süredir nitelikli konut, ofis ve yurt projeleri inşa ve geliştirme çalışmalarında bulunan firma 2020 yılında Vita Loft projesini tamamlamıştır. Vita Loft, Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 5 dk. yürüme mesafesinde 1.500 m² kapalı, 5.000 m² açık sosyal tesisi, 5 tip daire seçeneği, 1+1 Loft ve Villa konut tipleriyle Buca’nın en prestijli projelerinden biridir.

Proje Amacı

CCTV kapalı devre kamera sistemleri

Proje Detayı

Vita Loft Buca’da bulunan mevcut kamera sistemlerinin yenilenmesi ve bakım çalışmaları PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Vita Loft evlerinde kurulu bulunan kameralar HIKVISION marka yeni kameralarla değişimi sağlanmıştır.  Mevcut sistemde yer alan eski kameraların yerine takılan kameralara ait tüm alt yapı ve sisteminin yenilenmesi ile güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Kazım DUR- Berke BASIM- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Tamamlanan montaj çalışmaları sonrasında ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz teslim edilmiştir. Bakım anlaşması yapılarak kameraların yıllık bakım hizmetleri devam etmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.