Proje Alanı

25 Yıllık mühendislik ve müteahhitlik deneyimini bulunan Yılmazkoçlar Yapı, kuruluş felsefesi olarak projelerinin görselliği ve mimari yapısı ile bulunduğu bölgeye artı bir değer katmasını amaçlamış, aynı zamanda bu projelerin sağlamlığı ve zamanında teslimi ile de güvenilir olmayı ilke edinmiştir. Bu ilke ile hareket eden Yılmazkoçlar Yapı, çeşitli toplu konut, villa ve ağırlıklı olarak iş merkezleri projelerine imza atmıştır.

Proje Amacı

Kapalı devre kamera sistemleri ve otomasyon, geçiş kontrol sistemleri

Proje Detayı

Yılmazkoçlar bünyesinde bulunan 81 ofis ve dükkândan oluşan mavi plazanın geçiş kontrol sistemleri ve bina otomasyon sistemleri PROFA mühendislik tarafından projelendirilerek yapılmıştır. Bina otomasyon sistemleri sayesinde bina sistemlerinin maliyetlerinin minimumda tutulması ve enerji tasarrufunun artması sağlanmıştır. Kapalı devre kamera sistemleri ile bina güvenliği ve çevre güvenliği maksimum seviyede sağlanmıştır. HGS hızlı optik geçiş kontrol sistemleri sayesinde güvenlik ihlalleri engellenerek bina güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK

Projenin Sonlandırılması

Tamamlanan proje kapsamında otomasyon sistemleri merkezi yönetim panellerine entegre edilerek bina otomasyonu daha verimli hale getirilmiştir. Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz teslim edilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.