Proje Alanı

BREW MOOD coffee & tea zinciri Türkiye’de kahve ve çay sektörünün, mağaza alanında en geniş hizmet yelpazesi sunan ve bu ikiliden ayrılmayacak bütün ürünleri, bir “satış aracı” olarak değil, “ihtiyaç” olarak gören, dolayısıyla tüm hizmet içerik çalışmalarını bu yönde ilerleten bir “organizasyondur”. Brew Mood, genel itibari ile, yaşamımızdan herhangi bir günde, ihtiyaç duyabileceğimiz yeme-içme ihtiyaçları ve bu ihtiyaçları tüketeceğimiz alanları bir bütün olarak düşünerek müşterilerine sunmaktadır.

Proje Amacı

Brew mood merkez ve şubelerin alarm takip ve kamera sistem kurulumu

Proje Detayı

Brew mood coffee &tea zincirinin Bornova merkez ve şubelerinde bulunan kamera sistemleri ve hırsız alarm sistemlerinin projelendirme ve kurulum hizmetleri PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Brew mood Bornova merkez ofisi ve şubelerinin iç ve dış güvenliği için kamera sistemleri kurulmuş ve GPRS modül ile kesintisiz iletişim sağlanmıştır. Kurulan kamera sistemleri hırsız alarm takip sistemine entegre edilerek PROFA alarm merkezine bağlanmış ve 7/24 izlenerek güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştır. 

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Kazım DUR

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışmaları sonrasında proje teslim toplantısı ile ilgili personellere gerekli eğitimler verilerek projeler sorunsuz teslim edilmiştir. PROFA alarm merkezi ile sürekli takibi sağlanmaktadır.  

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.