Proje Alanı

Bornova, 220 km’lik alan ile İzmir’in en büyük ilçelerinden biridir. İzmir kent merkezinin 8 km kuzeydoğusunda, İzmir Körfezi'nden 3 km doğudadır. Belediye teşkilatı 1882 yılında kurulmuş, 1957 yılında ilçe hâline gelmiştir.

Proje Amacı

Bornova Belediyesi merkez binası ve müdürlüklerinde bulunan alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri, ups üniteleri, geçiş kontrol sistemleri bakım onarım işi

Proje Detayı

Bornova Belediye binası ve bağlı bulunduğu 30 müdürlüğün tamamının kamera, yangın ve bakım anlaşmaları PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Belediyeye bağlı olan müdürlüklerin ve şantiye alanlarının yeni kamera montajları yapılarak çevre güvenliği sağlanmış ayrıca müdürlük binalarının X-RAY cihaz kurulumları, geçiş sistem kontrolleri sayesinde güvenlik en üst düzeye çıkarılmıştır. Yangın algılama ve anons sistemleri ile olası bir tehlike anında insanların güvenli şekilde tahliyesinin sağlanması için sistemler devreye alınmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN- Kazım DUR- Berke BASIM

Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Bilal TUĞAY- Aydın AKTAŞ

Projenin Sonlandırılması

Belediye binası ve müdürlüklere bağlanan cihazların tamamlanan montajları proje teslim toplantısı ile sorunsuz şekilde teslim edilmiş ve ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir. Şantiye alanlarının ve müdürlüklerin yıllık bakım anlaşmaları yapılarak güvenliği 7/24 sağlanmıştır.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.