Proje Alanı

2017- 2018 öğretim döneminde hizmet vermeye başlayan Bilnet Okulları okul öncesinden liseye kadar tüm eğitim kademelerinde özgüveni yüksek, olumlu benlik algısına sahip, üretken ve yaratıcı düşünebilen, yabancı dile hâkim, yeniliklere açık, sanata ve spora ilgi duyan ve 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.

Her eğitim kademesinde uzman bir eğitim kadrosuyla öğrencilerinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan Bilnet Okulları, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim- öğretim faaliyetlerini başarı ile sürdürmeye devam etmektedir.

Proje Amacı

Yangın algılama, alarm kamera sistemleri ve acil anons sistemleri yapım işi

Proje Detayı

Bilnet okulları bünyesinde bulunan ve yeni faaliyete başlayan Karşıyaka eğitim kampüsünün bütün elektrik taahhüt ve alarm sistemlerinin projelendirmesi ve montaj çalışmaları PROFA mühendislik tarafından yapılmıştır. Karşıyaka kampüsünde bulunan okulun kütüphane, sınıflar, anaokulu, yemekhane, spor salonu, konferans salonu, resim- müzik atölyesi bölümleri ve çevre güvenlik sistemlerinin yapımı tamamlanmıştır. Acil anons ve yangın sistemleri ile olası bir acil durumda en kısa sürede müdahale sağlanması için gerekli önlemler alınmış, güvenlik en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL, Ali KARKIN

Proje Ekibi

Melih AKGÜN, Mehti KARADAĞ, Alihan Çelik, Bilal TUĞAY, Aydın AKTAŞ, Kazım DUR, Berke BASIM

Projenin Sonlandırılması

Hazırlanan proje sorunsuz ve aktif şekilde teslim edilmiştir. Okulun iç-dış çevre güvenliği sağlanmış olup ilgili personellere gerekli eğitimler verilmiştir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.