Proje Alanı

Bamboo Urla, Urla’nın ilk A.V.M’si olma özelliğini taşımaktadır. 25.500 m²’lik toplam alan üzerine kurulu olan A.V.M’de, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının bulunduğu 77 mağaza, 1.500 m²’lik yeme-içme alanı, 1 yapı marketi, sineması, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır. İzmir-Çeşme yolunda bulunan Bamboo Urla, yeme içme alanları, sineması, mağazalarıyla bölgenin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra keyifli buluşma ve dinlenme noktası olarak ön plana çıkıyor.

Proje Amacı

Emniyet onaylı plaka tanıma sistemi ve İç – Dış kamera sistemleri

Proje Detayı

Bamboo Urla A.V.M.  toplam merkez  binasında  32 adet  yapay zeka destekli güvenlik kamera  ve emniyet onaylı plaka tanıma sisteminin kurulum, bakım, onarım ve arıza teknik işletmenliği PROFA mühendislik tarafından yapılmaktadır. Sistem fiber alt yapılar ve network ile desteklenmiştir. Ayrıca akıllı analiz sistemleri kullanılarak A.V.M güvenliği en üst düzeye çıkarılmıştır

Bamboo Urla A.V.M.’ de Projesi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulanan plaka tanıma sistemi yapılmıştır. Sistem özel network fiber hatlar sayesinde E.G.M. 155 Kent Güvenlik ve Yönetim Sistemi merkezine bağlanmış olup anlık yaptığı sorgular ile aranan plakaları tespit edip merkeze bildirmektedir. Toplamda 8 adet özel plaka okuma sistemi entegre edilmiş endüstriyel kamera ve çeşitli network fiber ekipmanlarla desteklenmiştir. Devreye alınan sistemler sayesinde güvenlik personellerinin takibi ve olaylara müdahale etme hızı arttırılarak A.V.M. içinde ve dışında güvenlik tedbirleri arttırılmıştır.

Proje Ekibi

Proje Yöneticisi

Ahmet Volkan ÖNCEL- Ali KARKIN

 Proje Ekibi

Mehti KARADAĞ- Melih AKGÜN- Alihan ÇELİK- Kazım DUR – Berke Basım – Aydın Aktaş

Projenin Sonlandırılması

Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir.

Bu proje yaşayan bir proje olduğu için sürekli teknik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.