CCTV Kapalı Devre Güvenlik Kamera Projesi

Proje Alanı
Vestel Şirketler Grubu 18’i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 155 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 21 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.
 
16 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri, Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biri. Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer alan Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.
Bunun yanı sıra İzmir Ege Serbest Bölgesinde konumlu olan, VESTLKOM A.Ş.’ de ise yeni projeler üretilmek üzere tesisler tekrardan faaliyete geçirildi.
Proje Amacı

Zorlu Holding A.Ş. ye ait olan İzmir ESBAŞ’ ta bulunan Vestelkom Telekomünikasyon A.Ş. tesislerinin yangın algılama ve ihbar sisteminin yapılması

Proje Detayı
Hikvision, temel yetkinliği video olan bir IoT çözüm sağlayıcısıdır. Hikvision'ın şu anda
20.000'den fazlası Ar-Ge mühendisi olan 42.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Hikvision CCTV ürünleri ile Vestelkom A.Ş. tesislerini yapılan sözleşme ile proje hizmete alınmıştır.
 
Projelendirme, Ürünlerin temini, kurulum ve devreye alma mühendislik hizmetleri PROFA A.Ş. tarafından yapılmış olup; 1. Fazda 50 adet endüstriyel bazlı kameralar, 2000 metreye yakın fiber optik alt yapı ve bunların yanında çeşitli network ekipmanları ile iç ortam ve dış ortamlar akıllı analizler kullanılarak güvenlik sistemleri devreye alınmıştır.
Proje Ekibi
Proje Yöneticisi 
Ahmet Volkan ÖNCEL - Ali KARKIN
 
Proje Ekibi 
Mehti KARADAĞ - Melih AKGÜN - Alihan ÇELİK - Kazım DUR 
Projenin Sonlandırılması
Yapılan montaj çalışması sonrası Perfect Team sahada test çalışmalarına başlamış ve olumlu sonuçlardan sonra görevi Gold Team alarak Güvenlik Yönetim Merkezi nde bulunan sistem yönetim bilgisayarına merkez izleme yazılımını kurmuştur. Son olarak Yapılan proje teslim toplantısı ile gerekli eğitimler verilerek proje sorunsuz olarak teslim edilmiştir

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun sistem çözümünü sunalım.