KURUMSAL

Profesyonel Güvenlik Sistemleri 

Güvenlikte profesyonel, kalitede öncü

Sektördeki yıllarca biriktirilen deneyimin ardından, yeni bakış açıları kazandırmak ve gelişime doğrudan katkıda bulunmak için Profa'yı yarattık.

Geçmişten, bugüne birçok kaliteli işe imza atmış olmanın özgüveniyle, güçlü adımlarla ilerliyoruz. Attığımız adımlardan sonra dinlenmiyor, bir yenisini atmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sadece deneyimimizle değil enerjimizle de hizmet veriyoruz.

KURUMSAL

Profa ile Her Zaman Güvendesiniz

Güvenlik konusunda garantili hizmet sunan, ortaklarına verdiği değerle fark yaratan bir şirkettir Profa. Biz güvendiğiniz andan itibaren güveninizi boşa çıkarmaz, her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluruz.

Uzman raporlarıyla hazırlanan güvenlik sistemleri için ve sonrasındaki tüm destek taleplerinde yanınızda olacağının garantisini vermektedir.

Yıllarca biriktirilen tecrübeleri, ilk günkü azim ve istekle sergiliyor; güven altyapısıyla oluşturulan ilişkiler kuruyoruz.

Web sitemizdeki ücretsiz keşif talep formunu doldurmanız yeterlidir. Keşif için uzmanlarımız size ulaşacaklar.

Evet, Profa'nın güvenlik hizmetinden kendi eviniz için de yararlanabilirsiniz.

Profa İnsan Kaynakları

Profa Profesyonel Güvenlik Hizmetleri olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak olan çözümler üretirken, stratejik İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız.

Profa’da geniş kariyer olanaklarının sunulduğu ve liderliğe doğru ilerleyebileceğin bir dünyadasın. Sergilediğin performans ve sahip olduğun potansiyel sayesinde gerek görev aldığın ekipte yükseldiğin, gerekse farklı bölümlere geçerek alternatif alanlarda kendini geliştirebildiğin bir dünya var.

Aramıza Katılın

Sen de aramıza katılabilirsin.

Açık Pozisyonlar Genel Başvuru